poniedziałek, 21 stycznia 2013

Maybelline the Collosal Volum' Express Waterproof

   Obiecałam , że w najbliższym czasie umieszczę recenzję o tuszu do rzęs Maybelline Collosal Volum' Express Waterproof. Miałam okazję go przetestować w weekend. I oto expresowa recenzja:




 Collosal Volum' Express Waterproof firmy Maybelline nie chcę zapeszać, ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Opakowanie dość masywne, żółte z turkusowymi napisami. Troszkę mnie przerażała myśl jak będzie się go trzymało w ręku i czy sobie poradzę z malowaniem się nim. Okazuje się, że bardzo wygodnie trzyma się go w dłoni. Pojawiły się też obawy jak wygląda szczoteczka i jaka jest jej wielkość. Kiedy nastąpiła chwila otworzenia zrobiłam wielkie oczy. Zaczęłam się zastanawiać czy ja na pewno będę umiała się nią posługiwać? Otóż bez najmniejszych problemów. Mimo, że szczoteczka jest duża i klasyczna, naprawdę w niczym nie przeszkadza wręcz przeciwnie.




 Jak już pooglądałam ją z każdej strony, przyszedł czas na aplikację. Malowanie naprawdę sprawiło mi wiele radości. Rzęsy są długie, ładnie rozczesane, nie posklejane jak niektóre tusze to robią. I przede wszystkim miałam wrażenie, że jest ich naprawdę dużo więcej, co mnie bardzo ucieszyło. Jeśli chodzi o wodoodporność. Też jestem bardzo zadowolona. Malowałam się nim w dni kiedy padał śnieg. Nie ukrywam, że robiłam to specjalnie by móc się przekonać jak bardzo jest trwały. Byłam bardzo zadowolona, bo niekiedy gdy spadają płatki śniegu na oczy później pojawia się  " efekt pandy " czyli rozmazanych oczu. Tego nie zauważyłam i uważam, że jest to dużym plusem. Po całym dniu moje rzęsy nadal wyglądały pięknie i świeżo. Nie zauważyłam też kruszenia się co mnie uszczęśliwiło, bo dla noszących soczewki to przeogromny plus by żaden paproszek nie wpadł do oka.  Jeśli chodzi o demakijaż troszkę mi to zajęło, ale jeśli się kupuje tusz wodoodporny to liczy się na inne efekty. 




Moja ocena dla tuszu Maybelline Colossal Volum' Express to pięć gwiazdek jak na razie. Mam nadzieję, że w przyszłym używaniu żadnej nie odejmę za nic. Osobiście polecam i uważam, że za tą cenę jest naprawdę godny polecenia. 
A jakie są Wasze odczucia do tuszy firmy Maybelline ?








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz